Vážení turističtí přátelé, návštěvníci.

V rámci našich vycházek a zájezdů se snažíme nabídnout Vám co nejširší možnost turistického vyžití. Zároveň ale chápeme, že ne každému může tento způsob relaxace vyhovovat. Důvody mohou být různé - dotyčný nemůže v čase ve kterém akci pořádáme, nedostal se na akci pro velký zájem, preferuje formu individuální vycházky a "masové akce" mu nemusí být blízké.

Pro Vás tedy zařazujeme do nabídky i další formu vyžití. Postupně budeme na tomto místě uveřejňovat popisy našich vycházek a tras tak, aby bylo možné podle těchto popisů danou trasu absolvovat individiálně. Každou trasu (článek) si můžete přímo z webu odeslat na svůj e-mail nebo vytisknout, není tedy nutno popis trasy si opisovat. Zároveň u těch tras, které byly zpracovány za pomoci satelitní navigace bude většinou možné stáhnout si trasu jako datový soubor ve formátu GXP a použít jej ve Vaší navigaci. Dokonce i ti z Vás, kteří nepracují s GPS přístrojem si mohou soubor stáhnout a využít jej k zobrazení trasy např. na serveru Cykloatlas pod nabídkou Import.

Protože jsme turistická skupina ze Zlína, největší část popisovaných tras se pochopitelně bude týkat nejbližšího regionu, některé trasy jsou dokonce koncipovány tak, aby je bylo možno absolvovat s využitím prostředků MHD.

Pro úplnost jen upozorňujeme, že neneseme odpovědnost za to, že někdy v budoucnu popsaná trasa bude průchodná, že bude existovat nebo že uvedené dopravní spojení provozovatel nezruší. Uvedené údaje jsou platné v době vzniku a psaní článku a jeho obsah (pokud nedojde nějaký podnět) nebude z naší strany aktualizován. Pokud ovšem najdete nějakou zásadní nesrovnalost, můžete nás kontaktovat prostřednictvím formuláře na webu.

Děkujeme za pochopení a přejeme mnoho spokojených kilometrů nejen na trasách, které Vám zde postupně nabídneme.